




Компактний дитячий LED проектор від китайського бренду AAO моделі YG220
Пристрій китайського бренду AAO моделі YG220 — це дитячий міні світлодіодний проектор, що підтримує дозвіл Full HD. Здатний проектувати зображення на екрани діагоналлю від 45 до 75 дюймів. Базове дозвіл гаджета складає 480 на 270 пікселів. Прекційне відношення пристрою — 1,5:1.
Діодний джерела світла з матрицею 1LCD має потужність в 50 ANSI люмен. Мініатюрний проектор з габаритами 14,6х11х14,6 см легко встановити в приміщеннях будь-якого розміру для відображення якісної картинки на відстані до екрану від 1,2 до 2,5 м.
Компактний проектор AAO YG220: особливості і характеристики моделі
LED проектор AAO моделі YG220 має вагу всього в 0,6 кг. Пристрій легко транспортувати.
Багатофункціональний проектор оснащений всіма необхідними портами і роз'ємами для якісного програвання вибраного вмісту:
● Вихід для підключення джерел інформації через HDMI кабель.
● AV звуковий роз'єм.
● USB порт версії 2.0.
● Передбачена можливість підключення навушників через вихід на 3,5 мм
● Вбудований слот для читання SD карт пам'яті.
За якість звуку відповідає одна вбудована 5 Ватна колонка. Пристрій забезпечує насичену картинку з контрастністю 1000:1. Співвідношення сторін при відображенні — 16:9.
Управляти проектором YG220 дозволяє пульт ДУ. Під час роботи створює низький рівень шуму — 10 dB. Простий і чуйний гаджет стане незамінним для перегляду улюбленого фільму або цифрового фотоальбому у великій компанії друзів. До того ж — таке мультимедійний пристрій легко можна взяти в поїздку. Full HD проектор AAO YG220 не займе багато місця, але принесе масу задоволення.
І навіть відсутність бездротових модулів передачі даних не стане проблемою, враховуючи бюджетну вартість пристрою. Використовуючи вбудовані порти до AAO YG220 легко підключити ПК, смартфон або плеєр і насолоджуватися переглядом улюбленого контенту.
Купити мініатюрний пристрій для дому чи офісу можна в онлайн-каталозі інтернет-магазину LedProjector за низькою ціною з швидкою доставкою по всій Україні. Замовити недорогий гаджет можна залишивши заявку на сайті або консультантів за контактними номерами телефонів.
Замовляйте міні-проектор AAO моделі YG220 оригінального дизайну в нашому магазині. Подаруйте домочадцям можливість перегляду якісного відео на екрані великий діагоналі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AAO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | HDMI, jack 3.5 мм, Аналоговий відеовхід |
| Клас пристрою | Ультрапортативний |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 1080p |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | LCD |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 146 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 1000 |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Діагональ екрану, (дюйми) | 45 - 75 |
| Проекційна відстань | 1.2 - 2.5 м |
| Проекційне співвідношення | 1.5:1 |
| Лампа | |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Комплектація | |
| AV кабель | 1 |
| Блок живлення | 1 |
| Інструкція | 1 |
| Міні-штатив | 1 |
| Проектор | 1 |
| Пульт ДК | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 30 |
| Роздільна здатність | 480х270 |
| Рівень шуму | 10 |
- Ціна: 2 850 ₴







