




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LedProjector T4 (same screen version)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedProjector |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, HDMI, jack 3.5 мм, USB |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга мережі | 100~240 В |
| Особливості | 3D-режим, Вбудовані динаміки |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 576i, 480p, 1080i, 720p, 1080p, 576p, 480i |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | LCD |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Ширина | 190.5 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 1000 |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Світловий потік | 3900 лм |
| Лампа | |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| AV | Да |
| AV-кабель | Да |
| HDMI | Да |
| USB 2.0 | 2 |
| Акумулятор | Немає |
| Аудіо вихід 3,5 мм (стерео) | Да |
| Бездротові модулі | Wi-Fi (2.4GHz, 802.11 b/g/n) |
| Вбудований звук, (Вт) | Да |
| Діагональ екрану, (дюйми) | 32 - 150 |
| Ще | Функція бездротового під'єднання смартфонів Apple і Android для перегляду користувацького контенту або серфінгу в мережі; Вбудований застосунок YouTube |
| Інструкція | Да |
| Кабель живлення | Да |
| Корекція трапеції | Ручна: по вертикалі +/- 15 градусів |
| Максимально підтримувана роздільна здатність | Full HD (1920x1080) |
| Потужність лампи | 50 |
| Налаштування фокусу | Ручне |
| Операційна система | Немає |
| Підтримка 3D | Немає |
| Проектор | Да |
| Проєкційна відстань, (метри) | Да |
| Проекційне співвідношення | 1.4:1 |
| Пульт ДК | Да |
| Розміри (ШхГхВ), (мм) | 190.5х156х77 |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) ⁇ Класичний (4:3) |
| Ширина, см | 19 |
- Ціна: 3 199 ₴







