




LedProjector T4 (basic version) - це проектор з рідною роздільною здатністю HD (1024x600), яка дозволяє вам насолоджуватися кіно прямо у себе вдома. Одночасно, проектор здатний відтворювати зображення з максимальною роздільною здатністю Full HD (1920x1080), що забезпечує більш високу якість зображення та контенту.
Яскравість проектора становить 260 ANSI Lm, а контрастність – 1000:1, що забезпечує яскраві та насичені кольори при використанні.
Проекційна дистанція проектора становить від 1 до 4 метрів, а діагональ екрана може бути від 32 до 150 дюймів. Корекція трапецеїдальних спотворень проводиться вручну по вертикалі і може становити +/- 15 градусів, що забезпечує легке налаштування зображення.
Також важливо відзначити, що проектор має довговічний термін служби світлодіодного джерела світла, що оцінюється в 30000 годин, що відповідає тривалому проміжку використання пристрою.
В цілому, проектор LedProjector T4 (basic version) - це простий і доступний варіант проектора для використання в домашніх умовах або на заходах, що має всі необхідні характеристики для якісного відтворення зображень і звуків. Крім того, він легко встановлюється та готовий до використання у будь-який час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedProjector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, HDMI |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга мережі | 100~240 В |
| Особливості | 3D-режим, Вбудовані динаміки |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 1080p, 480p, 720p, 576i, 576p, 480i, 1080i |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | LCD |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Ширина | 190.5 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 1000 |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Світловий потік | 3900 лм |
| Лампа | |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| AV | Да |
| AV-кабель | Да |
| HDMI | Да |
| USB 2.0 | 2 |
| Акумулятор | Немає |
| Аудіо вихід 3,5 мм (стерео) | Да |
| Бездротові модулі | Немає |
| Вбудований звук, (Вт) | Да |
| Діагональ екрану, (дюйми) | 32 - 150 |
| Інструкція | Да |
| Кабель живлення | Да |
| Корекція трапеції | Ручна: по вертикалі +/- 15 градусів |
| Максимально підтримувана роздільна здатність | Full HD (1920x1080) |
| Потужність лампи | 50 |
| Налаштування фокусу | Ручне |
| Операційна система | Немає |
| Підтримка 3D | Немає |
| Проектор | Да |
| Проєкційна відстань, (метри) | Да |
| Проекційне співвідношення | 1.4:1 |
| Пульт ДК | Да |
| Розміри (ШхГхВ), (мм) | 190.5х156х77 |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) ⁇ Класичний (4:3) |
| Ширина, см | 19.00000000 |
- Ціна: 2 999 ₴






